Şube Müdürlüklerimiz

Birim Telefon Belgegeçer E-Posta
Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü 0332 322 34 60 (4 Hat) 0332 322 43 15 42.bus@tarim.gov.tr
Hayvan Sağlığı, Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü 0332 322 34 60 (4 Hat) 0332 322 43 15 42.haysag@tarim.gov.tr
Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü 0332 322 34 60 (4 Hat) 0332 322 43 15 42.ktv@tarim.gov.tr
Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü 0332 322 34 60 (4 Hat) 0332 322 43 15 42.kko@tarim.gov.tr
Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü 0332 322 34 60 (4 Hat) 0332 322 43 15 42.gidayem@tarim.gov.tr
İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğü 0332 322 34 60 (4 Hat) 0332 322 43 15 42.imi@tarim.gov.tr
Tarımsal Alt Yapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürlüğü 0332 322 34 60 (4 Hat) 0332 322 43 15 42.taad@tarim.gov.tr
Arazi Edindirme Şube Müdürlüğü 0332 322 34 60 (4 Hat) 0332 322 43 15 42.aes@tarim.gov.tr
Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü 0332 322 34 60 (4 Hat) 0332 322 43 15 42.bsu@tarim.gov.tr

İlçe Müdürlüklerimiz

Birim Telefon Belgegeçer E-Posta
Karatay 0332 400 00 45 0332 342 70 67 karatay@tarim.gov.tr
Selçuklu 0332 248 22 53 0332 248 22 57 selcuklu@tarim.gov.tr
Meram 0332 321 73 46 0332 321 73 45 meram@tarim.gov.tr
Ahırlı 0332 481 40 03-04 0332 481 40 05 ahirli@tarim.gov.tr
Akören 0332 461 20 99 0332 461 23 61 akoren@tarim.gov.tr
Akşehir 0332 813 47 77 0332 813 35 03 aksehir@tarim.gov.tr
Altınekin 0332 631 22 17 0332 631 22 10 altinekin@tarim.gov.tr
Beyşehir 0332 512 43 69 0332 512 00 37 beysehir@tarim.gov.tr
Bozkır 0332 426 10 39 0332 426 31 84 bozkir@tarim.gov.tr
Cihanbeyli 0332 673 41 66 0332 673 41 67 cihanbeyli@tarim.gov.tr
Çeltik 0332 871 27 35 0332 871 31 39 celtik@tarim.gov.tr
Çumra 0332 447 10 32 0332 447 10 28 cumra@tarim.gov.tr
Derbent 0332 561 22 01 0332 561 23 57 derbent@tarim.gov.tr
Derebucak 0332 537 11 24 0332 537 19 97 derebucak@tarim.gov.tr
Doğanhisar 0332 556 10 27 0332 556 10 39 doganhisar@tarim.gov.tr
Emirgazi 0332 747 28 02 0332 747 30 20 emirgazi@tarim.gov.tr
Ereğli 0332 713 11 51 0332 713 11 13 42.eregli@tarim.gov.tr
Güneysınır 0332 471 20 95 0332 471 23 92 guneysinir@tarim.gov.tr
Hadim 0332 418 10 27 0332 418 10 18 hadim@tarim.gov.tr
Halkapınar 0332 771 20 21 0332 771 20 21 halkapinar@tarim.gov.tr
Hüyük 0332 543 11 52 0332 543 20 21 huyuk@tarim.gov.tr
Ilgın 0332 881 60 25 0332 881 60 25 ilgin@tarim.gov.tr
Kadınhanı 0332 834 03 50 0332 834 09 40 kadinhani@tarim.gov.tr
Karapınar 0332 755 69 06 0332 755 69 07 karapinar@tarim.gov.tr
Kulu 0332 641 60 38 0332 641 34 59 kulu@tarim.gov.tr
Sarayönü 0332 617 14 14 0332 617 10 05 sarayonu@tarim.gov.tr
Seydişehir 0332 582 30 09 0332 582 30 17 seydisehir@tarim.gov.tr
Taşkent 0332 497 10 38 0332 497 12 04 taskent@tarrim.gov.tr
Tuzlukçu 0332 861 27 17 0332 861 22 99 tuzlukcu@tarim.gov.tr
Yalıhüyük 0332 571 64 25 0332 571 62 35 yalihuyuk@tarim.gov.tr
Yunak 0332 851 20 34 0332 851 20 34 yunak@tarim.gov.tr
Konya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Mahmuriye Mahallesi Larende Caddesi No :14 Meram / KONYA Tüm Hakları Saklıdır © 2017 Telefon : 0332 322 34 60 (4 Hat) Faks : 0332 322 43 15 E-Posta : konya@tarim.gov.tr
''